• Upozorňujeme na zmenu pri chorobnosti detí

• Oznam platný od 16.9.2020!

Prosíme Vás, aby ste venovali pozornosť dokumentu "Organizácia prevádzky Súkromnej materskej školy, Okružná 131, 960 01 Zvolen a podmienky na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia detí pre školský rok 2020/2021", ktorý bol aktualizovaný MŠVVaŠ SR dňa 16.9.2020.

Podmienky nástupu detí do materskej školy sú ovplyvnené epidemiologickou situáciou v súvislosti s ochorením COVID-19. SMŠ prijala také podmienky, aby boli zabezpečené všetky požiadavky na ochranu zdravia detí a zamestnancov v súlade s usmernením Ministerstva školstva a RÚVZ.

Upozorňujeme na zmenu pri chorobnosti detí:

1. Zákonný zástupca predkladá po každom prerušení dochádzky dieťaťa do materskej školy v trvaní viac ako tri dni po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) písomné vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti:

Pod tento text, nahraj, prosím Ťa "Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti"

2. Pri prerušení viac ako 5 pracovných dní (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predkladá zákonný zástupca potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast.